Тернополяни в недалекому майбутньому зможуть їздити у красивих автобусах? (фото)

Два нові автобуси, приміський та міський, марки «I-VAN» презентували тернопільським перевізникам 19 червня в КП «Міськавтотранс». Це нові зразки автомобілів одного із вітчизняних заводів-виробників. Один із представлених автобусів – низькопідлоговий. Саме у таких автобусах, як зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський, зацікавлене місто.

– У Тернополі ми презентували автобус малого класу моделі А07 та автобус середнього класу  А10, – розповів В’ячеслав Сливка, начальник відділу реалізації автобусної техніки виробництва ПАО «ЗАЗ». – Місцеві перевізники особливо зацікавилися низькопідлоговим автобусом. Він працює на європейських агрегатах. На початок нашої комерційної діяльності ми пропонуємо придбати його за 650 тисяч гривень з ПДВ. Автобус малого класу для приміського обслуговування також з європейськими агрегатами, коштує 420 тисяч гривень.

Тернопільські перевізники, які прийшли на зустріч із реалізаторами автобусної техніки уважно оглянули обидва транспортні засоби. Вони відзначили, що в представлених зразках справді дещо удосконалили, але залишилось ще багато моментів, які потребують удосконалення. Зокрема, йшлося про систему електропроводів, яка розташована внизу автобуса біля коліс, і з якою виникатимуть проблеми взимку.

– Автобуси гарні, красиві, бо нові, – поділився враженнями Юрій Адамович, головний інженер товариства «Менс-Авто». – Порівняно з тими, які були раніше, їх частково удосконалили, але вони ще потребують доопрацювання. І для того, щоб продавати тут ці автобуси реалізатори повинні мати серйозну станцію технічного обслуговування. Коли вони будуть ламатися, то відремонтувати своїми силами ми їх не зможемо, а гарантії, щоб ремонтувати їх на гарантійній станції у нас немає.

Презентацію автобусів, за словами Ігоря Мединського, влаштували для того, щоб перевізники могли зробити свій вибір до того, як розпочнеться конкурс на перевезення. Через місяць-два управління транспорту запросить до Тернополя  іншого вітчизняного виробника автобусів, який запропонує свої варіанти.

Ольга Трач

За Збручем

Коментарі вимкнені.