40 тернопільських дітлахів за тиждень знову підуть у школу!

Фото з сайту http://vestnik.in.ua/

Сьогодні, 23 червня відбудуться організаційні збори батьків, чиї діти потрапили у перший заїзд літньої школи. Її у Тернополі організувала чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць при підтримці бізнесмена Віталія Мариновського. Цікаве і незвичайне навчання для перших щасливчиків розпочнеться 30 червня і триватиме аж до 11 липня.

– Перша зміна літньої школи укомплектована в кількості 40 дітей, – розповіла “Погляду” Лілія Проць. – Це 25 дівчат і 15 хлоп’ят, віком 8-13 років.

Домовлено, що з дітьми працюватимуть волонтери (по два на кожну групу з десяти осіб), а також ті тернополяни, які погодилися на громадських засадах навчати дітей хенд-мейду, орігамі, навчать робити кілька видів ляльок-мотанок, витинанки, декупаж, проведуть майстер-клас із танців, навчать працювати з полімерною глиною. Також двічі на тиждень буде викладатися англійська мова.

– Ми звернулись до Центру праці, який допоможе організувати екскурсії на цікаві для дітей підприємства Тернополя, – каже Лілія Проць. – Окрім цього будуть екскурсії в міську раду, краєзнавчий та художній музей, ми відвідаємо пожежно-технічну виставку, драматичний та ляльковий театр, телерадіокомпанію, спортивні школи, еколого-натуралістичний центр та центр науково-технічної творчості.

Також не забули у літній школі і про фізичне виховання та ігри. Так, окрім настільних ігор школярі засвоять навики улюблених забавлянок  своїх батьків та дідусів з бабусями: “класики” та стрибання через ґумку.

До слова, активний час літньої школи триватиме весь день – з 10.00 до 17.00. Обід – у різних закладах Тернополя з 13.00 по 14.00. Вартість одного дня перебування – 30 грн, а для соціально незахищених верств населення – безкоштовно, завдяки підтримці мецената Віталія Мариновського. Він також допомогає і з приміщенням – якшо на вулиці буде погана погода, усі майстер-класи та навчання відбуватимуться в приміщенні РК “Максим”.

До кінця літа планується чотири зміни, тому “Погляд” обов’язково надалі висвітлюватиме перебіг такого веселого літнього навчання. Слідкуйте за публікаціями!

Бажаючим взяти участь у школі звертатись за телефонами: 050 90 90 773, 097 312 76 60, або на електронну скриньку lilya_prots@mail.ru

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.