У лікарні після ДТП ще перебувають 4 пасажири автобуса Тернопіль–Червоноград

На даний час у травматологічному відділенні Бродівської ЦРЛ Львівської області перебуває четверо травмованих пасажирів автобуса Тернопіль–Червоноград, який 18 січня потрапив у ДТП.

Хворі перебувають на повному забезпеченні, чому посприяла місцева влада, – сказав лікар-травматолог.

Всього до травматологічного відділення після аварії потрапило восьмеро хворих, з них – троє дітей. Двоє дітей вже виписані додому, а третю дитину скеровано у Львівську обласну клінічну лікарню. Також одна пацієнтка з переломами тазу відправлена на лікування у Тернопільську обласну лікарню.

Пасажирка з Червонограда Анна Василишин, яка перебуває на лікуванні у Бродах, вважає, що народилася в сорочці. Адже мало того, що сиділа на передньому сидінні спиною до водія, а саме на передню частину пасажирського транспорту прийшовся удар від фури, одяг на спині був весь подертий і вимазаний мазутом. Жінка каже, що перевізник дав на цей міжміський рейс непридатний для цього автобус, який не лише був битком набитий, а ще й дуже холодний. Крім цього, жодний представник від перевізника ще й досі не поцікавився їхнім здоров’ям, не кажучи вже про якусь матеріальну компенсацію за таку дорогу. Втім, пацієнти травматології відзначають чуйне ставлення і професійність та активну допомогу персоналу Бродівської ЦРЛ.

Нагадаємо, за фактом дорожньо-транспортної пригоди біля Бродів на Львівщині, внаслідок якої загинули люди, розпочато досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

ЗІК

Коментарі вимкнені.