У пенсіонерів Тернопільщини забирають землю?

Особистий прийом громадян у Бережанах 15 квітня провів начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол. Люди прийшли на зустріч з начальником обласної міліції з різними проблемами: одні скаржилися на роботу тих чи інших установ, порушення громадського порядку, інші просили стати на заваді шахрайським схемам.

Найбільше мешканці райцентру скаржилися на незаконно вилучені з користування орендовані земельні ділянки, виданні їм в місті для господарювання. З такими питаннями до начальника управління звернулися кілька десятків людей, більшість з них пенсіонери. Люди розповідали, що кримінальне провадження у цій справі тягнеться вже більше трьох років та просили розібратися в ситуації.

Олександр Богомол запевнив, що за даними зверненнями організує спеціальну перевірку. Він доручив створити групу зі слідчих обласного управління аби детально встановити наявність правопорушень, насамперед, у земельному відділі Бережанської РДА і прийняти відповідне законне рішення.

З пропозиціями створити більше громадських формувань для охорони правопорядку в місті звернувся ветеран органів внутрішніх справ ВолодимирБочковський. Він попросив очільника обласної міліції спростити виготовлення документів на реєстрацію зброї і спецзасобів та надати такі повноваження місцевим райвідділам

Директор Бережанської школи інтернату Михайло Старко розповів про дієву профілактичну роботу дільничних інспекторів Бережанського райвідділу з учнями навчального закладу, а сільський голова села Рогачин подякував від усіх мешканців села дільничному інспектору Тарасу Вохру та особисто начальнику дільничних інспекторів Петру Панашію за підбір професійних кадрів.

Присутній на прийомі міський голова Володимир Музичка розповів про роботу працівників міліції з наведення правопорядку щодо стихійної торгівлі в райцентрі.

Олександр Богомол запевнив громадян, що їхні заяви будуть розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства.

Comments are closed.