У рідному селі наймолодшого Героя Небесної Сотні – Назарія Войтовича — відкриють резиденцію для молодих митців

2 червня 2018, о 14.00
С.Травневе, Збаразького р-ну, 
Тернопільської обл
вул.Дружби 70а

ГО Конгрес Активістів Культури, ГО Родина Героїв Небесної Сотні, ГО МЦР Міст за підтримки партнерів та доброчинців відкривають другу щорічну програму резиденцій для молодих митців у рідному селі наймолодшого Героя Небесної Сотні – Назарія Войтовича, що є Відзнакою молодим митцям. 

6 молодих українських митців – переможців конкурсу на участь у програмі, працюватимуть у Мистецькій резиденції ім. Назарія Войтовича, проживатимуть та створюватимуть проекти протягом двох тижнів.

Цього року програма присвячена комунікації та історіям, що є частинками пазлу правдивого світу чи синапсами, через які ми отримуємо інформацію, складаючи суб’єктивну картину реальності. Митцям пропонують зануритись у місцеве візуальне та вербальне інформаційне поле, аби винести власну емоцію, бачення, точку зору. Лише художня практика здатна відкрити ті сторони правди, які заховані у нашаруваннях побуту та соціальних ролей.

Протягом року команда Мистецької резиденції добре попрацювала над облаштуванням будівлі, що досі у процесі ревіталізації і з кожним днем все більше перетворюється зі старого сільського, збудованого у 90-ті, магазину на майстерні для митців з кімнатами для проживання. Завдяки кампанії на Спільнокошті до резиденції закуплено нове обладнання, а саме офортний станок, піч для випалу кераміки, гончарне коло, ліжка та сантехніку. Дякуючи партнерам та меценатам ми назбирали можливостей забезпечити митців скромним побутом та матеріалами для роботи.

У суботу, 2 червня, традиційно у день народження Назарія Войтовича відкриють програму знайомством із творчістю резидентів у форматі «Artist Talk» – кожен учасник програми поділиться своїми історіями та представить свої проекти. Далі буде перегляд відеодокументації життя резиденції за рік, та неформальне спілкування з пригощанням.

Вхід вільний.

Коментарі вимкнені.