У Тернопільському районі діє соціальний будинок для матерів-одиначок — Дім святої Беретти Моллі

park1121
В монастирі сестер Францисканок у с. Драганівка Тернопільського району розташований соціальний будинок для матерів-одиначок, які не маючи де жити, там знайшли для себе прихисток. Дім носить назву і покровительство святої Беретти Моллі.

“З 2 по 4 грудня у Домі св. Бретти Моллі відбулися реколекції для дівчат, де кожна з нас мала змогу пізнати Божу присутність і любов, — зазначила с. Тетяна Дмитришин. — Приємно було зустріти там дівчат з Польщі, які стали нашими добрими друзями. Кожного дня була ранкова молитва, свята Літургія, під час якої о. Теодор виголошував науку, акцентував увагу на важливості живого спілкування, як з Богом так із людьми. Також мали ми час на працю у малих групах, де змогли проявити свою творчість, адже кожна група повинна була придумати вірш або пісню про Боже Милосердя. В суботу ввечері адорували Ісуса присутнього в Найсвятіших Тайнах, прославляли Бога піснями під гітару, були показані фрагменти з фільму «Страсті Христові» і о. Юстиніан виголосив розважання про те, що кожна з нас є ангелом-утішителем, якого Отець Небесний посилає для Ісуса в Його стражданнях. Ми є Його утіхою і радістю”.

“Дякую Богові, що мала ще одну нагоду відвідати реколекції в сестер-францисканок, тим більше в такому важливому часі приготування перед приходом Ісуса на землю. Найбільше тішить те, що побувавши там, я змогла за довгий час відчути що духовно я стала цілісною, що Господь дає ласки які варто цінувати найбільше з-посеред всього. Також дякую отцям, сестрам і дівчатам, які ділилися своїм переживанням Бога і дали змогу відчути ту тиху радість”. (Христина Юрчак)

“Реколекції з о. Теодором пройшли успішно і були потрібні для мене, хоча було багато перешкод. Родзинкою реколекцій була Адорація, де панувала атмосфера повна любові”. (Іра Чайка)

“Час реколекцій для всіх проходить по-різному. Одні з сестер глибоко переживають Бога, іншим потрібний час. Отець своїми науками показав нам важливість віри в Христа, буття з ним і любові до Нього”. (Оля Бенцал)

“Коли я їхала на реколекції була впевнена, що там буде весело адже, як показав досвід минулого разу, по-іншому бути і не може. І справді очікування підтвердились. Неймовірна атмосфера, яка панує у Драганівці не порівнюється ні з чим у моєму житті, веселощі перепліталися із глибокими роздумами про щось глибше, те, що невидиме і нечуване фізично, а перебуває у наших серцях, оптимістичний настрій, жарти, сніжки, банси, доброзичливі люди, багатомовність, дві різні національності, які так легко знайшли спільну мову, все це створило прекрасні емоції і незабутні враження!) Велике спасибі за гостинність сестер і духовне наставництво отців! З нетерпінням буду чекати наступних реколекцій!”. (Таня Павлюк)

За матеріалами сайту www.ofmbizant.com.ua

Коментарі вимкнені.