Тернопільський мер Сергій Надал продовжує ділити дітей

19 вересня у «зеленій кімнаті» Тернопільської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Серед іншого говорили і про погодження батьківської оплати за відвідування дітей, що належать до пільгових категорій, мистецьких шкіл Тернополя, – пишуть Тернополяни.

Так, йшлося про звільнення від батьківської плати для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей батьків, які постраждали внаслідок аварії на ЧС та дітей батьків, які мають статус УБД.

Очільник міста виніс пропозицію, аби пільги були надані лише тим категоріям дітей, які передбаченні попереднім рішенням сесії. Тобто, право на таку пільгу матимуть діти, зареєстровані в Тернополі, або ж батьки яких працюють в комунальних підприємствах, установах міста, ну або ж ті, що зареєстровані в селах, які прийняли рішення про об’єднання з Тернополем. Інші — на загальних підставах, не зважаючи на пільгові категорії. За словами Сергія Надала, це має стати ще одним сигналом навколишнім населеним пунктам до об’єднання з Тернополем. В іншому випадку доведеться платити за навчання в музичних та мистецьких школах Тернополя.

Також було погоджено батьківську плату для найбільш талановитих дітей. Вона складатиме 50% від вартості. Загалом до числа таких щасливчиків потраплять лише близько двох відсотків дітей.

Коментарі вимкнені.