У Сиротюка розщедрились на 5 тисяч грн. для дружини тернополянина, постраждалого під час АТО

Тернополянка Жанна Мерзлікіна отримала 5 тисяч гривень із обласного благодійного рахунку. Її чоловік – капітан Дмитро Мерзлікін – постраждав під час проведення антитерористичної операції біля Зеленопілля Луганської області.

Рішення про виділення матеріальної допомоги прийняли на засіданні комісії з питань розподілу благодійних коштів  7 серпня.

«Тимчасово виконуючий обов’язки Тернопільського обласного військового комісара полковник Володимир Катинський запропонував виділити кошти із благодійного рахунку громадянці Жанні Мерзлікіній, – повідомив головуючий на засіданні комісії перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак. – Її чоловік – капітан Дмитро Мерзлікін – потрапив під обстріл сепаратистів і отримав важке поранення в голову. На даний момент він перебуває у військовому госпіталі у Києві і потребує матеріальної допомоги для продовження лікування. Він стане другим постраждалим під час бойових дій АТО, який отримає кошти із даного благодійного рахунку. Військовий комісаріат області має надати інформацію щодо наступних осіб, яким необхідно виділити кошти».

Нагадаємо, що на попередньому засіданні комісії кошти, що надійшли від юридичних та фізичних осіб на ліквідацію наслідків стихійного лиха, яке сталося на території області у 2008 році, і, як залишкові, знаходяться на відкритому благодійному рахунку, вирішили розподілити між постраждали громадянам області у бойових дій АТО. Загальна сума становить 31084, 46 гривень. Першим постраждалим, якому виділили допомогу з даного благодійного рахунку, ставмешканець села Клебанівка Підволочиського району Ярослав Антонюк.  Його отримав важке поранення в голову під час проведення спецоперації біля міста Слов’янська Донецької області.

Коментарі вимкнені.