Освіту на Тернопільщині здобуватимуть 59 дітей та 17 студентів зі східних областей та АР Крим

У загальноосвітні школи області влаштовано на навчання 17 дітей із АР Крим, 10 дітей з Донецької та 5 із Луганської областей. Один учень здобуватиме освіту в Тернопільському професійному ліцеї моделювання одягу та перукарського мистецтва. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Любомир Крупа.

«Крім цього, 15 дітей із АР Крим, 10 – із Донецької та 1 – із Луганської областей влаштовані до дошкільних закладів області», – розповів Любомир Левкович.

За його словами, також забезпечено потребу в продовженні навчання 5 студентам Кримського державного університету імені С.І.Георгіївського, які зараховані cтудентами в Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського.

«У Тернопільському національному педагогічному університеті навчатиметься 11 студентів зі східних областей та АР Крим, – продовжив Любомир Крупа. – Ще одна студентка із АР Крим планує здобувати освіту у Кременецькому обласному гуманітарно-педагогічному інституті імені Тараса Шевченка.

Коментарі вимкнені.