У Тернопіль їде театр «Маски-шоу»

На честь свого 30-річчя театр «Маски-шоу» вирішив відвідати близько трьох десятків міст України. У Тернополі актори відомого шоу покажуть нову програму 6 листопада, в якій візьмуть участь всі шість акторів театру «Маски-шоу» + запрошені друзі-актори.

«Маски» в кубі» — це комедія без слів. Ву ній дорослі перетворюються на дітей, а все серйозне стає абсурдним. Тут смішні до запаморочення сцени змінюються красивими філософськими образами, а згодом неочікуваними трюками. У спектакль увійшли нові і старі пантоміми, клоунади “Масок”. Тут вокальний дует «Мана-мана-тинч-тинч-титирим”, який вперше показали на ТБ в 1984 році в програмі “Навколо сміху”, тут і “Лебідь” і “Чай на чотири персони” з “Маски” в опері “, і звичайно, нові номери, в яких актори демонструють своє блискучу і витончену майстерність сучасної пантоміми і клоунади (наприклад, Наталія Бузько вперше покаже сольний номер – «Танго»).

Як сказав режисер театру “Маски-шоу” народний артист України Георгій Делійов, телебачення 90-х дало “Маскам” можливість втілити найфантастичніші і божевільні ідеї, карколомні трюки. Але, тільки живий театр здатний повною мірою передати атмосферу і ту невидиму енергію, яку артисти так трепетно передають глядачам.

Коментарі вимкнені.