У Тернопіль з зони АТО повернувся Борис Гора (відео)

Борис Гора повернувся у Тернопіль після поїздки у зону АТО. На своєму синьо-жовтому авто чоловік проїхав сотні кілометрів, аби доставити батальйону «Айдар» необхідні речі, ліки та продукти харчування.

–       Дорога тривала три дні та дві ночі,– розповідає Борис. – Коли приїхав на базу «Айдару», вирішив залишитися тут на довший час,щоб допомогти хлопцям. Перевозив людей, продукти, поранених по асфальтованих дорогах,  двічі мені довірили уазіка.  Батальйон «Айдар » забезпечений повністю продуктами, засобами гігієни. Якщо вони чогось мают забагато, діляться із солдатами, які були мобілізовані. Сьогодні айдарівцям не вистачає спеціальних налокітників і наколінників, теплові зорів, приладів нічного бачення, підствольників, зброї, броньованої техніки. У «Айдару» були три БТР. Два відразу зламалися, а один підірвали. Тому вони йдуть а бій на звичайних уазіках та бусах.


Подробиці згодом

-1 thoughts on “У Тернопіль з зони АТО повернувся Борис Гора (відео)

 • 18:30 | 26.08.2014 о 18:30
  Permalink

  На тому німецькому (коли не помиляюся) чи чеському диві везти допомогу, то й такому вже старшому хлопу, як Гора, час би про розум подумати. На своєму велосипеді точно би добрався швидше, ніж “за три дні і три ночі”. Лише за потрачені на пальне кошти міг би куди більше користі воякам принести.
  А оповідки про недостачу в першу чергу налокітників і наколінників узагалі можна без коментарів залишити.
  Хай пан Борис не ображається, але після подібних оповідок моїх колег уже задумуєшся, чи варто прислухатися до прохань тих, хто чи не на кожному кроці збирає поміч учасникам АТО. Щось на кшталт популярних нині збирачів допомоги хворим дітям. Рік-два тому дітки, вочевидь, не хворіли, а нині чи не на кожному кроці їм збирають на допомогу. Цікаво, чи хоч дещиця дійде до самих хворих. Чи все буде потрачено на зарплату збирачам і, головне, на прибутки власників “благодійних” скриньок.

  • 19:29 | 26.08.2014 о 19:29
   Permalink

   Богдане : про дітей так ! но не всі такі херові – перевіряй кому даєш , але якби не зараз на війні волонтери / добровольці / мецинати сиділи б ми з тобою зараз на Збручі і думали що робити дальше , або тільки я без тебе там був . Треба кожному починати із себе , хоч афішу хоч ні , даєш комусь гроші – перевіряй , це не так тяжко зробити .Не давай гроші – сам вези , бери сусіда з машиною або попутчиком і вйо . Ти був там , просто проїхати там ))) це не екскурсія там реально вбивають і волонтерів також , повернув не там де треба всьо приїхав !!! це не кіно про 2 Світову , всі на фронті , чітка лінія з криком УРА побігли , хто заді тому везе більше !!! , там ніхто тебе за руку нікуда не водить і не розповідає казки , приїхав , проходиш блокпости і пез дуєш куда тобі треба , а як ти це робиш це твої справи . Про наколінники , Айдар це штурмова група , ти щось в цьому житті брав штурмом зі зброєю в руках (крім дівок на танцях) , 5 раз впадеш , коліно , лікоть – забив , тобі піз дец , нахер потім бронік відповідно : помало бігаєш тобі пізде там . Без образ зараз люба допомога важлива є

 • 21:40 | 26.08.2014 о 21:40
  Permalink

  Якщо це відповідь від Бориса, а не від дітей із адміну, то просто можу порадити не вчити своїх ровесників жити. Університет закінчив у званні лейтенанта. Приїхавши на роботу до Тернополя з Києва, два рази був на 10-денних зборах і 1,5 місяця на курсах перепідготовки аж у Владикавказі. Лише після цього присвоїли ст. лейтенанта. Потім – присяга на вірність народу України і… зізнанння керівника військкомату через десять років: капітана не можемо присвоїти через те, що в Української армії нема коштів на перепідготовку офіцерів запасу.
  А як же інакше, коли всі останні роки наші силові структури очолювали і знищували кадрові офіцери Раші. Не мав ще сьогодні змоги детально ознайомитися з пеоеговорами в Мінську, але з перших повідомлень висновок напрошується однозначний: потиснувши руку Путлєру, “шоколадний зайчик” уже підписав собі вирок.. Не дай Боже, ще й домовлятися про припинення вогню, яке дозволить раші закріпити Придністров”я, Абхазію чи Крим на сході України.

  • 22:22 | 26.08.2014 о 22:22
   Permalink

   Чувак, якшо ти критикуєш потребу в наколінниках і налокотниках то ти тупий совковий салдафон. Поцківався як воюють сучасні армії і дізнайся, що таке тактика і т.п. Якщо тебе в армії вчили автомат розбирати і бігти то це не означає, що ти щось знаєш.

  • 10:10 | 27.08.2014 о 10:10
   Permalink

   Бодьо привіт , то не редакція , чи адміни , я простий Тернополянин . Не грай варята , якби не потиснув руку – то можна б було всім дружно зразу з того ганку розїжатись додому і дальше про Збруч я тобі розповідав , як би банально та цинічно не було але то так має бути інакше ні , але можна якби ми булиб США або Канада або Австралія , думаю ти розумієш . Він нормально потиснув , жорстко , стримано , а пУТІН ХУЙЛО опустив очі , бо то він сам на сам стояв а не з під мурів по теліку говорив . Ти військовий , ти зараз в АТО ? якщо ні то чому ? Напевне ти на армію злий що капітана не дали , а ти служив цих 10 років , чи то під що мали капітана видавати ? Бери щось роби , зароби 100 грн. перешли раненим , не обовязково бігати , кричати , вимагати , страйкувати – працюй , працюй , працюй – ось ми з дружиною на концерт не поїхали – переслал гроші
   , на цьому сайті зразу є рахунки кому дуже зараз потрібно , тай не обдуришся , там все чітко .

Коментарі вимкнені.