У тернопільській школі №3 вирували справжні пристрасті

Ось і стартували довгождані змагання! Четверокласники Тернополя заздалегідь і ретельно до них готувались! Адже спочатку змагання серед учнів 4-х класів проходили у кожній школі, а краща команда представляє свою рідну школу на міських змаганнях. Велика відповідальність  за виступ своєї команди, переживання за свою рідну школу, спонукали учнів віддавати всі свої сили, уміння та здобуті на уроках фізкультури навички.  А у  спортивному залі третьої школи вирували справжні пристрасті, адже дев’ять команд-учасниць, що змагались у мікрорайоні „Центр”, боролись за вихід до фіналу. Спочатку вони виконували комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки, потім змагались у шести різноманітних естафетах: „Біг змійкою”, „Кидки в коло”, „Естафета зі скакалкою”, „Баскетбол”, „Ведення м ‘яча” та „Конкурс капітанів”.

А результати виявились такими: перше місце з результатом 11 очок  виборола команда  Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, друге місце з результатом 13 очок зайняла команда  Тернопільської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – команди вищеназваних шкіл представлять свої начальні заклади на фінальних змаганнях, які відбудуться

14 листопада 0 14 годині у КСЗШ №3. Третє місце, отримавши 17 очок виборола команда Тернопільської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №8. На четвертому місці  з підсумком у 30 очок команда ТНВК „Школа – ліцей №6 ім.Н.Яремчука.”

Організували  змагання Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за сприяння Управління з питань фізичної культури і спорту, Управління освіти Тернопільської міської ради.