У Тернопільському технічному університеті — новий професор

27 листопада у ТНТУ ім. І. Пулюя відбулося чергове засідання вченої ради, на якій розглянули актуальні питання життя університету.

  • Когорта науково-педагогічних працівників поповнилась ще одним професором — вчене звання професора кафедри математичних методів в інженерії присвоєно доктору габілітованому Яснію О.П.

    Проф. Ясній О.П.
  • Ухвалою вченої ради присвоєно вчене звання доцента кафедри будівельної механіки доктору філософії Яснію В.П.
  • На засіданні заслухано і обговорено питання роботи студентського інформаційно-медійного центру.Начальник відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю О.О.Гарматюк і голова студради університету Бронецька В.В. розповіли про досягнення і труднощі у роботі створеної за ініціативою студентів студії Ivan Puluj Media. Роботи студентів представлено на You Tube каналі TNTU.TV. Прийнято ухвалу вченої ради, якою передбачено широке використання відео- та фотоматеріалів з метою підвищення іміджу університету та у профорієнтаційній роботі.
  • З доповіддю про результати просування підрозділів університету у веб-просторі виступив начальник Центру бенчмаркінгу та веб-менеджменту А.М.Паламар. Грунтовний аналіз присутності університету у соціальних мережах показав необхідність підтримання в актуальному стані інформації на веб-сторінках структурних підрозділів та шляхи підвищення вебометричних показників університету.
  • Затверджено Положення про порядок преміювання науково-педагогічних та наукових працівників університету, План підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету та рекомендації науково-технічної ради.

Коментарі вимкнені.