Як тернопільські студенти-медики день студента святкували

З нагоди Міжнародного дня студента в актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся святковий концерт. Його організаторами стали керівник Творчого колективу ТДМУ Сергій Калмазан та учасниця театральної студії «Арт-драма» Марія Чумадевська.

Розпочався вечір з пісні «Світло і тінь» у виконанні Ірини Кухар. Відтак був танець від Влада Загорського та Ані Ковтун.

Під час святкового концерту нагородили переможців «Студенського квесту», який відбувся 13 листопада та в якому взяли участь 14 команд.

Після відзначення найкращих команд з вітальним словом до присутніх у залі звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай. Він також вручив кращим студентам ТДМУ подяки від адміністрації нашого університету. Їх отримали ті, хто упродовж року показав чудові результати в предметних олімпіадах, наукових конференціях, громадській та волонтерській діяльностях, зорганізовував і брав участь у культурно-масових заходах.

Чуттєву французьку пісню виконала Аня Лі-монт, а після неї своєю творчістю порадував Аркадіуш Лесняк-Мочук разом зі своїм гуртом.

Веселими жартами підняли настрій команди КВК нашого університету.

Лірики додали Інна Мінчук, виконавши пісню «Тримай», та Оля Половчук з композицією «Плакала».

Запальний пасадобль презентували Інна Гевал та Ігор Билина. Нагадаємо, що цей танець входить до обов’язкової програми бальних танців. Пасодобль (іспанською Paso Doble «подвійний крок») імітує рухи, що відбуваються під час кориди.

Студентка Христина Врублевська цього вечора дала можливість усім разом згадати кращі пісні української естради, виконавши попурі з них.

Чуттєвий танець з нагоди свята підготували Софія Копитчак і Соломія Лівак.

Завершив святкову програму гурт «One by One», до якого нещодавно приєднався новий вокаліст Юра Череватий.

Ведучими вечора були студенти Олег Кривий та Валентина Пітухова.

Прес-служба ТДМУ

Джерело: Медична академія

Коментарі вимкнені.