У тернопільських лікарів немає совісті, або чому у онкохворих вимагають гроші?

На виконання Закону України « Про засади запобігання і протидії корупції» та вироку Тернопільського міськрайонного суду, прокуратура області скерувала відповідні документи керівнику медичного закладу з вимогою звільнити з посади лікаря-хірурга-онколога.

Встановлено, що лікар-онколог, який працював в комунальній установі Тернопільської облради «Тернопільський обласний комунальний клінічний диспансер» у липні 2014 року отримав 2000 грн. неправомірної вигоди у медичному закладі від пацієнтки. Ці гроші лікар вимагав у жінки за проведення операції по видаленню пухлини. Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 23.09.14 року медика визнано винним у скоєнні злочину за ч.4 ст. 354 КК України (одержання працівником установи, який не є службовою особою, неправомірної вигоди)
Наказом керівника медичного закладу лікаря-онколога звільнено із займаної посади.
Додатково: У 2014 році до кримінальної відповідальності за корупцію притягнуто 5 працівників медичної галузі.

-1 thoughts on “У тернопільських лікарів немає совісті, або чому у онкохворих вимагають гроші?

  • 09:30 | 15.12.2014 о 09:30
    Permalink

    Знаємо випадок про лікаря-ортопеда з дитячої лікарні, який теж вимагав від жінки гроші, за це був притягнутий до відповідальнгостя, “щиро покаявся”, був звільнений з посади, і одразу ж через пару днів знову був прийнятий на роботу. Як розуміти таку ситуацію? Бере взятки – і працює далі…це якийсь новий вид покарання?
    …..чому лікарі вважають за нормальне, працюючи на державній роботі і отримуючи заробітну плату – вимагати ще й гроші за свої послуги??? Скільки ж можна все це терпіти? і нікого з них не цікавить,чи може людина заплатити,чи не може? бо є такі “лікарі”, які навіть не підійдуть до пацієнта, поки він не дасть їм грошей. Ганьба їм всім за це. Не можуть наїстись ніяк? Машини міняють, квартири-будинки купують – і все їм мало???

Коментарі вимкнені.