У Тернополі Андрухович представив свою команду: мецената, охоронця, водія, вантажника (фото)

6 квітня в рамках презентації у Тернополі книги «Лексикон інтимних міст» Юрій Андрухович зустрівся з представниками місцевих мас-медіа в «Козі». За словами автора, приїхав він до нашого міста не сам, а зі своєю командою.

–          Тернопіль – друге місто на нашому шляху, куди наша команда завітала з презентацією «Лексикону», – сказав Юрій Андрухович. – Ми пересуваємося в цьому турі одним і тим же авто, за кермом якого сидить видавець цієї книжки – Святослав Померанцев. Він вже тепер не тільки видавець, а й водій, вантажник туру, продавець книжок…

Як додав Юрій Андрухович, тернопільські студенти сьогодні назвали видавця Святослава Померанцева ще й жартівником.

–          Учасників нашого туру є троє, – продовжив видавець «Лексикону інтимних міст» Святослав Померанцев. – Це – сам автор, інтерв’юер, роздавач автографів, людина, яка виступає на прес-конференціях, лектор, автор, і просто чудова людина – Юрій Андрухович. Нас супроводжує також пані Ірина Вікирчак, яка є фото-, відеооператором, прес-секретарем і нашою музою. Ну і я – президент, видавець, меценат, водій, вантажник, охоронець та продавець книг. Ось така у нас скромна команда.

Люба Вовк, «Погляд»

-1 thoughts on “У Тернополі Андрухович представив свою команду: мецената, охоронця, водія, вантажника (фото)

Коментарі вимкнені.