Валентин Хоптян боїться Василя Деревляного? Чи навпаки?

Очільник Тернопільської області Валентин Хоптян спілкується з депутатом Верховної ради Василем Деревляним лише через Інтернет. Про це він сказав у прямому ефірі «Радіо Рокс», – пише ЗЗ.

Як зізнався губернатор, він спілкується майже з усіма народними обранцями, котрі мають відношення до Тернопільщини. Окрім – одного.

– Це і Олександр Слободян «Оболонь», який народився у нас в Тернополі. І Джоджик, і Муц Орест Павлович. Також на Тернопільщині народився і тут працював Ярослав Сухий. І Віктор Шемчук – наш земляк. З колишнім головою обласної державної адміністрації Іваном Стойком ми теж періодично зустрічаємось і спілкуємось. З усіма, незалежно від політичної сили, я завжди знаходжу спільну мову, вислуховую, йду їм назустріч. Ми створили з ними групу «Рідний край». Я відчуваю їхню підтримку, де потрібно якийсь лист підписати разом. Одна справа, якщо я сам його підписую, коли заходжу до прем’єра чи Президента, а друга справа, коли ще є шість прізвищ народних депутатів, які мають відношення до нашого краю. Єдиний, з ким я не зустрічаюся і не спілкуюся, а тільки через Інтернет, це Деревляний, – підкреслив Валентин Хоптян.

Нагадаємо, з вуст бютівця на адресу нинішнього очільника області неодноразово звучала нищівна критика.

-1 thoughts on “Валентин Хоптян боїться Василя Деревляного? Чи навпаки?

 • 21:03 | 6.04.2012 о 21:03
  Permalink

  Пане Хоптян, не дуріть тернопільську громаду! Гріх у піст!
  Деревляний ще по нині в метро шукає “компостер”)))

 • 21:07 | 6.04.2012 о 21:07
  Permalink

  О, забув)) І перед ескалатором хреститься))) Який там інтернет????

Коментарі вимкнені.