У Тернополі батько учня залякує учительку

Конфлікт у тернопільській школі. Дійшло аж до міліції.
На погрози з боку батька одного з учнів скаржиться вчителька англійської мови школи №18 Надія Опришко.
24 травня перелякана жінка прийшла в редакцію і розповіла обставини конфлікту, які сталися за день до того. Вона переживає за свою безпеку.
– Батько четвертокласника раптово влетів у кабінет і почав погрожувати мені, що він мене знищить, що працювати я тут не буду, якщо я не поставлю оцінку його дитині, – розповідає вчителька. – Натякнув, що він колись працював в СБУ.
Хлопчик не здав підсумкових тестів з англійської мови і, за словами вчителя, попри її прохання, навіть не думав їх здавати.
– Батько вибрав момент так, щоб я була одна у приміщенні, щоб не було свідків, – продовжує пані Опришко. – Він мене принижував, говорив таким тоном, що після цього мені вийти зі школи було страшно.
Надія Опришко має 17 років педагогічного досвіду. Каже, що подібне з нею трапилося вперше.
Того ж дня жінка написала заяву в міліцію про те, що їй погрожують. Ще одну заяву – у прокуратуру. Звернення Надія Опришко подала і на ім’я директора школи та начальника управління освіти міськради.
У понеділок, 27 травня вчительку вже викликали “на килим”. Втім, підтримки від керівництва вчитель не діждалася.
До речі, у секторі зв’язків із громадськістю обласної міліції підтвердили, що зареєстрували заяву вчителя. Наразі триває перевірка, за результатами якої приймуть рішення.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.