У Тернополі бізнес з міліцією порозумівся

Днями до обласного управління внутрішніх справ запросили голову регіональної ради підприємців області Євгена Ворка та голову Асоціації підприємців Тернопільщини Олега Загороднього. Представники обласного апарату УМВС, керівники служб міськрайвідділів, які найчастіше ведуть перевірки бізнесових структур, вели мову про виконання поставленого Президентом України Віктором Януковичем завдання – обмеження безпідставного тиску на підприємництво, викриття фактів неправомірної діяльності та зловживань з боку посадовців контролюючих органів.

Начальник обласного управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю, полковник міліції Анатолій Лупійчук окреслив коло проблемних питань, пов’язаних із ситуаціями, які виникають між представниками бізнесу та співробітниками підрозділів міліції.
Саме міліцейською економічною службою цьогоріч викрито понад чотири десятки фактів хабарництва серед чиновників, які повинні були дбати про полегшення, а не перешкоджання в отриманні усіляких дозволів підприємцями. Присутні на зустрічі стверджували, що в області не має бути безпідставних перевірок тих, хто працює офіційно, платячи податки. Під пильним оком контролюючих структур мають бути бізнесмени, які діють в тіні.

Керівник обласного УДСБЕЗ запевнив, що усі підприємці зможуть оперативно повідомляти про факти безпідставних перевірок на телефон довіри. Реакція, пообіцяли міліціонери, буде миттєвою та результативною. Анатолій Лупійчук наголосив, що міліціонери, насамперед, звертатимуть увагу на факти зловживань із бюджетними коштами. До слова, цього року за результатами роботи правоохоронців відшкодовано майже десять мільйонів гривень.
Розвитку малого і середнього підприємництва, говорили представники підприємців, має бути якнайбільше сприяння та допомога. Актуальність обговореного питання ще й у тому, що на нього не звертали уваги. Ще чотири роки тому відбувалася подібна зустріч.
Завдяки роботі підприємців буде формуватися обласний бюджет, зможуть реалізувати соціальні програми. Тому конструктивний діалог треба налагодити, щоб створити необхідні умови для ведення бізнесу.

Коментарі вимкнені.