У Тернополі буде новий храм

На вул.Бродівській у Тернополі архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк благословив місце під будову церкви св. пророка Іллі, 5 жовтня.

На подію освячення прибули декани міста Тернополя о. Роман Ваврух та о. Віталій Козак, декан Великоглубочанський о. Роман Гриджук, близько 10 священиків та велика кількість вірних.

Архиєрей освятив наріжний камінь поряд із місцем, де стоятиме майбутній храм, хрест та тимчасову каплицю, де люди сходитимуться на Богослужіння поки будуватимуть церкву.

Уряд адміністратора парафії св. пророка Іллі виконує о. Василь Корендій, суддя Церковного Трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Священик зі своєю паствою вітав архиєпископа такими словами: “Сьогодні, владико, перед нами ви є свідком Церкви переслідуваної і свідком Церкви воскреслої. Вашою присутністю, вашою молитвою та вашим архиєрейським благословенням просимо запалити любов’ю наші серця,.. щоби в ласці Божій ми звели цей храм, який буде окрасою міста тут при в’їзді на початку міста і який буде хоронителем наших душ”…

Тернопільсько-Зборівська єпархія УГКЦ

Коментарі вимкнені.