Сьогодні у Тернополі буде виставка світлин вояка Віктора Гурняка

У понеділок, 02 лютого о 18:00 з ініціативи Тернопільського осередку Пласту та фотоагенції «LUFA» у виставковій залі Українського дому «Перемога» відбудеться відкриття фотовиставки «Від Майдану до Війни».

Автором світлин є пластун, фотокореспондент, боєць батальйону «Айдар» ­Віктор Гурняк, який загинув у жовтні 2014 р. на Луганщині вивозячи поранених вояків АТО з місця бою.

Того ж дня о 18:45 у виставковому залі кінопалацу«Перемога» відбудеться презентація короткометражного відео про життя Віктора Гурняка, а також буде проведена відкрита панельна дискусія «Пластун на війні». Основними доповідачами дискусії стануть пластуни, які перебували у зоні АТО.

Віктор Гурняк народився в 1987 році на Тернопільщині. Навчався в 27 загальноосвітній школі в Тернополі, згодом в Технічному коледжі Тернопільського Державного Технічного Університету (тепер Тернопільський національний технічний університет). Працював в щоденній газеті «20 Хвилин» та був редактором пластового часопису «Цвіт України». Очолював в Тернополі молодіжну громадську організацію «Фундація Регіональних Ініціатив».

Працював фотокореспондентом інформаційного агентства УНІАН, фотографував для міжнародної інформаційної агенції REUTERS. Спільно з друзями заснував фотоагенство LUFA.

У 2014 році приєднався до команди інтернет-­проекту Insider.

Разом з дружиною Іриною виховував доньку.

Протягом останніх місяців Віктор забезпечував необхідним спорядженням бійців «Айдару» та інших батальйонів, збираючи кошти і закуповуючи необхідні речі, самостійно доправляв допомогу в зону АТО, допомагав із транспортуванням вантажів.

До Пласту Віктор Гурняк вступив у 14 років. Належав до гуртка «Сірі вовки», що входив до 29 куреня ім. Юрія Старосольського. В 2004 році є одним із співзасновників, і перший курінний 77 куреня ім. Івана Гавдиди. Згодом став членом куреня «Орден Залізної Остроги». Виховував юнацький гурток «Орли». Був заступником з виховної роботи станичного та окружного проводу. Керував інформаційною ділянкою в Тернопільському Пласті. Організатор багатьох акцій та комендант табору «Легіон­11».

Коментарі вимкнені.