У Тернополі будуть судити диверсанта зі Сходу

У травні на Тернопільщині почали горіти церкви. Тако собі недалечко від Почаєва.Тобто найближчі до Почаєва храми УГКЦ і УАПЦ. Вночі на 11 травня у селищі Залізці Зборівського району на Тернопільщині впродовж пів години виникли пожежі у двох храмах. В обох випадках храми вціліли. Перша пожежа виникла у приміщенні церкви Покрова Пресвятої Богородиці (УГКЦ). Через півгодини виникла пожежа в приміщенні церкви  Пресвятої Трійці (УАПЦ).

Правоохоронці встановили, що це зробив 33-річний житель Донецької області, будучи неодноразово судимим за вчинення крадіжок у церквах у 1999, 2001 та 2007 роках. Саме він приїхав автостопом на Тернопільщину, щоб обкрадати місцеві церкви на Зборівщині та Кременеччині.

Внаслідок пожежі УГКЦ «Покрови Пресвятої Богородиці» та УАПЦ «Пресвятої Трійці» заподіяно збитки на загальну суму 310 тисяч гривень.

Прокуратура району скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно зловмисника за ч.2 ст.194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна).

Коментарі вимкнені.