Талановиті студенти Галицького коледжу — талановиті у всьому

«Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненко – комедія, яку зіграв народний молодіжний театр «Багато галасу» у п’ятницю, 27 квітня. Якість акторської гри та самовіддача студентів захопила комісію та дирекцію Галицького коледжу.

Режисер-постановщик і художній керівник театру Ірина Складан приклала надзвичайно багато зусиль для постановки цієї п’єси.

«Я давно мріяла поставити цю виставу, але в мене не було актора на головну роль. Цього року до нас прийшов Степан і я одразу зрозуміла, що вистава відбудеться. Робота розпочалась ще у жовтні 2017 року. Мені довелось перекладати п’єсу з російської на українську та додати декілька персонажів, адже я вважаю, що кожен, хто хоче відчути себе актором, має хоч на декілька хвилин, але все ж таки вийти на сцену і відчути ці незабутні емоції. Не лише студенти Галицького коледжу, а й викладачі брали активну участь у постановці. Ігор Ярославович Кіцак майстерно зіграв роль Кирила Петровича Шпака», – розповіла Ірина Складан.

Для студентів Галицького коледжу театр «Багато галасу» не просто хобі, а й покликання.

«Ще з дитинства неодноразово чула від рідних, що я вроджена акторка і що моє місце на сцені, але, сміючись, я не зважала на ці слова. Вступивши в Галицький коледж вчитись на юриста, я ніколи навіть не могла подумати, що буду мати змогу грати на сцені. Але тепер я зрозуміла, що це моє покликання, я відчуваю неймовірно приємні емоції, коли зал аплодує, оцінює мій вклад у цю постановку», – зауважила студентка 2 курсу Галицького коледжу ім. В. Чорновола Іванка Домбик.

Актори театру «Багато галасу» стали як сім’я, гра на сцені зблизила, пережиті разом емоції не залишили нікого байдужим.

«Студенти показали себе зовсім з іншої сторони, я уявляла себе у театрі, де грають справжні актори, адже відрізнити було просто неможливо. Цікавість сюжету та вбрання викликали захват у всіх глядачів», – поділилася враженнями від перегляду вистави студентка Галицького коледжу Андріана Рудник.

Ірина Ковальчик

Фото Романа Гандзія

Коментарі вимкнені.