У Тернополі через Євромайдан звільнятимуть викладачів та відраховуватимуть студентів

Як повідомили достовірні джерела Віктору Господарчику у ВНЗ Тернополя, адміністрацям навчальних закладів, під загрозою звільнення із займаних посад, дано вказівки відфіксовувати студентів-учасників акцій на «Євромайдані».

– Скоріш за все, у подальшому, після закінчення євроінтеграційних протестів, ці студеї, без дипломів достроково увіллються у списки працівників народного господарства, і батькові свині, котрі були вирощені для навчання дитини, будуть рахуватись такими, що померли задармо, без користі для сім’ї і суспільства, – каже Віктор.

-1 thoughts on “У Тернополі через Євромайдан звільнятимуть викладачів та відраховуватимуть студентів

 • 20:19 | 30.11.2013 о 20:19
  Permalink

  тобто що ж виходить – у свій вільний час навіть не можна виявити свою позицію??? Навіть під час навчання, коли багато хто прогулює пари – інші стояли на Майдані, паралельно з цим здавали заліки і т.д. – навчальний процес не гальмувався – а зараз ВІДРАХОВУВАТИ? Знову нам будуть вказувати що і як робити, пояснювати де біле а де чорне? За молоддю – майбутнє, і якщо викладачі з цим не згідні, якщо вони звикли жити за вказівкою, а не власними мізками – то треба їм вступати в Партію Регіонів, там якраз таким і місце. А взагалі – якщо не ми, то хто??? Викладачі, ректори – дослухайтесь до свого серця і української душі!

 • 20:48 | 30.11.2013 о 20:48
  Permalink

  Здається – Конституція дає право на волевиявлення, якщо не молодь – то хто ж??? Школярі неповнолітні – їм аби прогуляти уроки, старше покоління живе спогадами про СРСР і думає,що так і буде, але молодь – завжди була рушійною силою. І я ще розумію відрахування за нездані заліки-екзамени, але коли все в порядку – і молодь підтримує ту ж саму молодь з Києва, Львова та інших міст, які, до речі, бастують з понеділка – то чому ж їм повинно загрожувати відрахування? Чому на викладачів чинять тиск? Чому, в кінці кінців, журналісти навіть вашої газети здатні тільки викладати якісь почуті від когось там факти, а не допомагати нашій молоді??????????? Де ж солідарність, підтримка?………………………..

 • 21:52 | 30.11.2013 о 21:52
  Permalink

  Звертаюся до всіх ректорів, викладачів навчальних закладів- ви також є батько і мати.В дома маєте дітей . якщо ви не захистите своїх студентів, виконаєте вказівку уряду (звільнити студентів з навчальних закладів), то татом і мамою ви себе можите не вважати. Вам ваші діти колись це зкажуть. Щоб ваша душа була спокійною перед вашими дітьми та іншими дітьми , ви повинні гідно також з дітьми відстояти їхнє майбутнє.

Коментарі вимкнені.