У Тернополі для “сонячних дітей” відкрили дитячий садок

21 березня світ відзначає Міжнародний день людей із синдромом Дауна. Невипадково у ці дні громадська організація Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо», яка опікується «сонячними дітками», розпочала свою роботу у новому приміщенні за адресою вул. Федьковича, 14. Це приміщенням їм надала Тернопільська міська рада. 

«Робота Центру – це соціальний проект, який реалізовується спільно мерією Тернополя та громадською організацією. Раніше Центр працював на орендованій квартирі, за яку платили кошти самі громадські активісти. Коли закінчувався термін оренди, вони звернулися у міську раду і нами було прийнято рішення виділити для роботи цього Центру приміщення, площею майже 160 кв.м., на вул. Федьковича, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Поруч розташована і дитяча лікарня, і Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів».

Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо» сьогодні відвідує 20 діток з синдромом Дауна, аутизмом, частково з ДЦП. А у групі денного догляду, відповідно до законодавства, перебуває восьмеро маленьких тернополян.

«Наша організація була заснована у 2010 році. У Центрі проводяться і індивідуальні, і загальні заняття, а також є міні-садочок денного догляду, – розповідає голова громадської організації Ольга Гордієнко. – Ми вдячні очільнику Тернополя та міській раді за сприяння у вирішенні питання з приміщенням. Адже такий Центр необхідний для діток з особливими потребами та для їх батьків».

Представники Центру сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо» вручили міському голові подяку за допомогу та підтримку.

Коментарі вимкнені.