У Тернополі гуляли роботи в лампочках (фото, відео)

Два незвичні світлодіодні роботи танцювали та фотографувалися з тернополянами на відкритті  нового центру Toyota в Тернопільській області. Дальнобійники, проїжджаючи повз дійство на вул.Микулинецькій, гучно сигналили музикантам, роботам і тернополянам, що веселилися перед сценою, поруч з трасою. 

4 жовтня “Кристал Моторс” на Микулинецькій офіційно презентував тернополянам новий автосалон. Шоу організували оригінальне та цікаве. Чого вартував епатажний виступ одних лише роботів, які заводили публіку під час неймовірного виступу барабанщиків з Києва “Rhythmmen”.

Насправді “роботи” – це лише назва. Світилися та танцювали не залізяки, а люди. Для цього вони взули на ноги спеціальні ходулі, одягли чорні костюми, шоломи та начепили на себе світлодіодні лампочки. Один із роботів танцював на сцені, час від часу блимаючи в натовп ліхтариком-лазером. Інший же рухався прямісінько перед глядачами – між сценою і тернополянами.

На ходулях, звичайно, надто не поскачеш, але роботи вдало вихилялися, махали руками та навіть міняли колір. Спочатку світилися синьо-помаранчево, а згодом “перефарбувалися” у салатовий колір.

Глядачі бурхливо сприймали їхню появу на сцені та “загравання” з публікою. Тому, коли по закінченню офіційного святкування, роботи знову вмикнули світло та вийшли у натовп, люди масово кинулися до них фотографуватися.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.