У Тернополі інститут післядипломної освіти перенесуть через … дитячий садочок

дитячий садокДо проведення чемпіонату Євро-2012 серед тернополян почали поширюватися інформація, що місцеві садочки будуть закривати. Проте причина у ремонті, пояснюють у міській раді.

–          Садочки будуть працювати так, щоб забезпечити потребу усіх тернополян, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Де будуть робити плановий ремонт – будуть закривати, у той час дітей будуть переводити у інші групи та садочки.

Міський голова також зазначає, що цього року планують відремонтувати аж 15 дитячих садочків з 36 існуючих, проте є різні види робіт і фінансується з місцевого бюджету.

Сергій Надал погоджується, що у  Тернополі третині дітей не вистачає місць у садках, адже місць передбачено на 70% маленьких тернополян. Через це влада планує повернути деякі приміщення дитсадків, що використовувалися під інші заклади. Зокрема у планах міської ради цього року облаштувати приміщення, що раніше використовувалося як одне з приміщень обласної адміністрації, адже там навіть у середині збереглися розмальовки.

–          Питання не лише, щоб знайти приміщення, – додає міський голова. – А щоб знайти кошти для його відновлення, закупити ліжка і т.д. Тому зробимо цього року два садочки – наступного будемо добавляти інші.

Є й плани на повернення приміщення Інституту післядипломної освіти, що знаходиться також у колишньому садочку. Проте це відбуватиметься ще не цього року, зазначив мер.

 

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.