У Тернополі “не Віталік” знайшов Сергія, який “може еротично розібрати інжектор” (відео)

Кілька днів тому в Тернополі з акустичним концертом виступав соліст гурту “Мері” Віктор Винник. Він задумав перевірити тернополян на креативність і влаштував в арт-барі “Коза” конкурс на найкращу розшифровку абревіатури гурту “Мері”. Трьом переможцям дісталися призи. 

Так, Віктор мав насичений день у Тернополі. Спочатку спілкувався із ведучим УХ-радіо в прямому ефірі. Потім – дружню зустріч в затишній ресторації “Мамонт”. І вже увечері зібрав усіх фанаток-чоколядок у “Козі”. Там і співав акустично не лише авторські пісні, а й повстанську “Лента за лентою”, лемківську “Під облачком”, та пісню Віктора Цоя, дубльовану українською – “Видели ночь”.

Виконував усі композиції не лише удвох із гітарою, а й разом із присутніми в “Козі” прихильниками творчості, яких зібралося чимало. Звичайно ж, найбільше харизматичного “Ромео”, “бандита” і “не Віталіка” люблять в Тернополі дівчата, але послухати музиканта прийшли і представники сильної половини файного міста.

Поки “музика лилася”, присутні напружували не лише голосові зв’язки, а й фантазію, та писали на серветках чи фіскальних чеках свої варіанти розшифровки “МЕРІ”. 

Віктор Винник зачитав усі. Покритикував та відібрав три, на його думку, найкращі. Серед них оплесками визначили черговість місць.

За дві найкреативніші – тернополяни отримали по диску. Так, сподобалися солісту “Мері” та глядачам фрази: “Міжнародний Емоційно-Релігійний Інститут” та “Мамонти Емігрують Регіональними Ікарусами”.

А переможцем, який отримав фірмову футболку гурту “Мері” для дівчини, став Сергій, який написав “Можу Еротично Розібрати Інжектор”. 

Інші варіанти “КОЗАчого” креативу від тернополян та коментарі до фраз від соліста гурту “Мері” Віктора Винника, дивіться у відео:

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.