У Тернополі комунальники намагались відрізати пенсіонеру комунікації. Втрутилася поліція

Мешканець Тернополя пан Іван подякував поліцейському роти реагування Управління поліції охорони в Тернопільській області Юрію Олійнику, зателефонувавши на лінію «102».

🔸 Напередодні Юрій приїжджав до цього громадянина за викликом і проявив не лише фахову компетентність, а й найкращі особистісні риси.
🔹 Як з’ясувалося, пенсіонер викликав поліцію через те, що представники одного з комунальних підприємств прийшли до нього з наміром позбавити послуги, яку надають, через неіснуючі борги.
🔸 За словами Юрія Олійника, заявник пред’явив усі квитанції про оплату послуги, а особи, які до нього прийшли, не мали жодного документального підтвердження того, що борг узагалі існує. Також вони не попередили користувача належним чином про те, що припинять надавати йому послугу. Тож Юрій Олійник оформив заяву і передав до Тернопільського райвідділення поліції ГУНП в області.

🔹 «Поліцейський перевірив усі документи, проаналізував їх і коректно, аргументовано пояснив цим людям, що вони діють не за законом, – розповідає заявник. – Він не тільки компетентний поліцейський, а й ввічливий, приємний як людина. Тому ми з дружиною вирішили йому подякувати і через лінію «102».

Коментарі вимкнені.