У Тернополі мажор-спортсмен побив пенсіонера?

7 грудня у Тернополі на вулиці Живова двоє чоловіків побили 63-річного чоловіка та його 33-річну доньку. Про це розповіла «Погляду» потерпіла пані Леся. Сталось це тоді, коли батько забирав її з роботи.

–          Нас побили двоє чоловіків, які були на автомобілі КІА. Ми не знаємо, що їм не сподобалось. Але спочатку вони хотіли нас притиснути до узбіччя. Ми почали їхати повільніше. Автомобіль, який нас переслідував, виляти. А на світлофорі, коли ми зупинились, до нас вискочив один з чоловіків.

Пані Леся відкрила дверцята і запитала, що він хоче, а чоловік натомість почав матюкатись та кричати. Тоді він витягнув мене з машини та почав ногами діставати батька в автомобілі, каже потерпіла.

–          Чоловік так закидав ногами, що загубив один кросівок в автомобілі. Після чого вийшов ще один чоловік. Спочатку він хотів заспокоїти його. Але, коли я сказала, що викличу міліцію, витягнули мого батька з автомобіля та почали його бити – по животі, по голові, як попало.

Пані Леся почала кричати про допомогу. Збіглися люди та відтягнули хуліганів від батька, – розповідає потерпіла.

–          Коли я викликала міліцію, хулігани втекли. Але поки ми чекали правоохоронців, вони повернулись, зупинились, посміялись і поїхали.

Чоловіки були п’яні, оскільки запах алкоголю було чути здалеку, стверджує пані Леся.

–          Ми просто їхали, не було ніяких аварійних ситуацій. І тут так побити старого чоловіка. Весь одяг у крові, автомобіль. Мене сильно рука болить. Так не має бути. У нас ніхто нікого не боїться.

Після приїзду міліції сім’я поїхала давати покази у відділок, а вже ввечері чоловіка забрали у лікарню, бо йому стало погано.

На другий день до пані Лесі подзвонили і пропонували зустрітись. Чоловік стерджував, що він спортсмен, тому не вживає алкоголю, так передала його слова потерпіла. Після цього було ще дзвінків зо 15, про це вже розповідає чоловік сестри В’ячеслав.

– До Лесі дзвонили, просили зустрітись. Було дзвінків з 15. Тоді прийшла СМС,  щоб вона  підняли трубку, бо це в її інтересах.

Коментар керівника сектору зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області Сергія Крети:

Ця подія сталась 7 грудня близько 17.40. Водій КІА наніс пані Лесі та її батьку пану Петру тілесні ушкодження. Чоловік отримав травми голови та носа та був  госпіталізований в обласну лікарню. На місце події за викликом виїжджала  слідчо-оперативна група тернопільського міського відділу міліції. Було встановлено, що автомобіль належить жительниці Петриків, яка надала його в тимчасове користування сестрі. Також було з’ясовано, що у цей день автомобілем керував цивільний чоловік сестри власниці. На сьогодні імена ймовірних винуватців встановлені, але поки що вони знаходяться у розшуку.

Коментарі вимкнені.