У Тернополі молодь вчилась воювати (фото)

З благословення Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора старший капелан Тернопільській області прот. В’ячеслав Кізілов благословив усіх присутніх під час проведення молодіжної воєнізованої естафети, присвяченої 72-й річниці створення УПА.Свято розпочалося з молитви і благословення старшого капелана о.Вячеслава Кізілова. Капелан школи допризовної підготовки привітав усіх з нагоди указу Президента Петра Порошенка – День захисника України відзначати щорічно 14 жовтня, на Покрову. Як сказано в указі, це зроблено “з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості”. Запорізькі козаки мали на Січі церкву в честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Вибираючись в похід на ворога, козаки проводили молебень до своєї Покровительки. Повернувшись щасливо з походу, складали Їй подяку.

Крім того, 14 жовтня святкується як день УПА, бо вважається, що Українську повстанську армію було створено на Покрову у 1942 році. 30 травня 1947 р. Українська Повстанська Армія проголосила празник Покрова своїм офіційним святом. Змагання проводились з метою військово-патріотичного виховання,перевірки рівня підготовки юнаків до військової служби та практичних навичок дівчат з предмету захист Вітчизни. Організаторами змагань були управління освіти і науки Тернопільської міської ради і Тернопільська школа допризовної підготовки.
Естафета включала шість етапів:розбирання та складання автомата Калашнікова, крос 1000метрів, метання гранати на влучність,стрільба з пневматичної гвинтівки,визначення магнітного азимуту,одягання протигазу. Захист Вітчизни завжди є святою справою,навички отримані юнаками і дівчатами допоможуть стати їм достойними захисниками рідної землі у майбутньому. По закінченні змагань відбулось нагородження переможців.

Коментарі вимкнені.