У Тернополі можна безкоштовно “підтягнути” англійську мову

Протягом цього тижня щоденні заняття проводять волонтери з комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Єпархії Української греко-католицької церкви, організацій “Мова об’єднує” та “Альтимус”. Школярів у цікавій та ненав’язливій формі вчать розуміти та відчувати іноземну мову. Щоб стати учасником достатньо прийти об одинадцятій годині у дев’ятнадцяту школу Тернополя.

Заняття зі школярами з англійської мови під час канікул – це продовження проекту “Після третьої”. Сам проект на літо призупинив свою роботу. Останніх кілька місяців після школи волонтери робили з дітьми домашнє завдання і всіляко їх розважали. Проводили проект при 19 школі Тернополя, але для усіх дітей з будь-яких мікрорайонів міста. З початком літніх канікул проект трохи змінився. Протягом цього тижня щодня для школярів віком від десяти до тринадцяти років проводять заняття з англійської. Проект уже відвідує більше двох десятків дітей.

– Вони не мають примусу тут. Вони вивчають у роблять це в такій формі, як їм подобається. Тобто в ігровій формі. Там торкніться своїх очей, вух, ніс. А ще ми співаємо пісні. На уроці вони часто через те, що програма від них вимагає дуже багато всього вивчити, то вони не встигають у цікавій формі познайомитися з іноземною мовою, – розповідає ТВ-4 координатор проекту “Після третьої” Ірина СМОВЖ.

Окрім пісень та ігор школярі на заняттях багато спілкуються і дізнаються нового. Окрім вивчення мови учні знайомляться з новими людьми.

– От вчора нас відвідувала дівчинка, яка вивчала фотографію у південній Африці. І вона розповідала їм про те, наскільки їй пригодився вивчення англійської, коли вона поїхала туди. У середу в нас буде заняття зі студентами, які навчаються у стоматології. Вони розкажуть як правильно слідкувати за ротовою порожниною, а в четвер ми будемо готувати з ними їжу, – каже Ірина СМОВЖ

Школярам такі заняття подобаються, тож і приходять сюди із задоволенням, не зважаючи на те, що почались канікули.

 

Заняття проводитимуть щодня до кінця тижня. Початок – об одинадцятій годині у 19 школі Тернополя.

Коментарі вимкнені.