У Тернополі на горищі мешканці багатоповерхівки влаштували звалище

У Тернополі вже довший час працівники обслуговуючих підприємств здійснюють прибирання покрівель.  Адже мотлох на горищі чи на покрівлі може становити небезпеку для жителів багатоповерхівки. Приміром, відходи на горищі становлять пожежну небезпеку, а от на покрівлі – забивають стоки для відведення дощових вод та сприяють затопленню верхніх поверхів через затримку великих об’ємів води на покрівлі.

Небезпеку становить і перебування на покрівлі компаній людей, які розпивають алкогольні напої, бувало у Тернополі, що й готують шашлики. Часто після такого “відпочинку” на покрівлях залишається сміття та нестерпний запах сечі. Але ще більше дивують люди, які свідомо виносять відходи на покрівлю у випадках, коли просто не хочуть ускладнювати собі життя. З такими сусідами мають справу жителі будинку на вулиці Беналя, 3. Жителі четвертого поверху облаштували собі на горищі багатоповерхівки звалище – сюди виносять непотрібні меблі, одяг та інший мотлох. На горищі також чимало пляшок від алкольних напоїв, ймовірно, тут палять цигарки, що ще більше провокує небезпеку виникнення пожежі.

Якщо ви стали свідком наслідків такої поведінки – обов’язково присилайте фото нам на “Електронну приймальню” або  у приватні повідомлення у фейсбук-сторінку “Тернопіль житлово-комунальний” 

 

Коментарі вимкнені.