У Тернополі оголошено конкурс на найкращі враження від фільму про Йосипа Сліпого

У Тернополі оголошено конкурс серед школярів на найкращий твір про враження від фільму про патріарха УГКЦ Йосипа СЛІПОГО.

Як повідомив під час прес-конференції протосинкел Тернопільсько-Зборівській митрополії Української греко-католицької церкви Андрій РОМАНКІВ, конкурс відбудеться в рамках святкування 120-ої річниці від дня народження Патріарха, повідомляє УНІАН.

Завдяки спонсорській допомозі визначено 3 призові місця. Переможця конкурсу нагородять сучасним смартфоном, за 2 і 3 місця діти отримають музичні програвачі

«Йосип СЛІПИЙ розділив долю багатьох репресованих українців, будучи за кордоном, гідно представляв знедолений український народ та є, безперечно, українським авторитетом, що визнаний різними конфесіями. Щоб діти ближче познайомили з постаттю патріарха, впродовж двох тижнів для старшокласників в українському домі «Перемога» транслюватимуть документальний фільм «Патріарх». Окрім цього копію фільму ми подарували тернопільським телеканалам для трансляції», – розповів А.РОМАНКІВ.

Він додав, що в рамках святкування 120-ій річниці від дня народження Й. СЛІПОГО 13-16 лютого у Тернопільському державному обласному архіві пройде виставка документів, присвячена життю та діяльності Патріарха, а 17 лютого у селі Заздрість на території музейного комплексу-родинної садиби Й. СЛІПОГО відбудеться урочиста літургія та презентація видань «Князь Церкви», «Патріарх Йосиф СЛІПИЙ у документах радянських органів державної безпеки» та аудіо-диску для дітей «Патріарх Йосиф СЛІПИЙ».

Коментарі вимкнені.