У Тернополі оголошують інформаційну війну пропаганді Росії

Тернопільський обласний корпункт підтримки ВМС Збройних Сил України Узакликав українців підтримати військових, які протидіють сепаратистам на півдні та сході держави, не лише матеріально, а й морально.

– З кожним днем недруги України роблять все, щоб перевести політичне протистояння у повномасштабну війну із застосуванням важкого стрілецького озброєння і протитанкових засобів. Наростання агресії проти нашої держави спонукає кожного з нас до дії, причому негайної, – каже голова корпункту, військовий історик Ігор Крочак. – Збройним силам, МВС, Національній гвардії потрібна не лише матеріальна допомога. Наш обов’язок – перейти від фрагментарної протидії російській пропаганді до повномасштабної інформаційної війни з тим валом бруду, який російські «колеги» називають «объективной информацией об Украине».

За словами Ігоря Крочака, моральні авторитети та творча інтелігенція має зараз пробуджувати в наших співгромадянах бажання до захисту Вітчизни. Зараз всі – представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, меценати, підприємці, громадські активісти, небайдужі мешканці краю – мають мобілізувати свої зусилля та підтримати військових.

Крім того, кожен житель Тернопільщини має змогу і матеріально підтримати українських армійців, перерахувавши кошти на спеціальний благодійний рахунок:

Отримувач – Тернопільська обласна організація товариства Червоного хреста України. Код отримувача: 02940339, р/р 26004700240920. Банк отримувача: ПАТ КБ «Правекс-Банк» у м. Києві, МФО 380838. Призначення платежу: Фонд підтримки українського війська та сприяння обороноздатності України

Коментарі вимкнені.