У Тернополі буде мінівулкан, приборкання блискавки і оптична ілюзія

Польсько-український проект «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» відбудеться 7 вересня у Тернополі.

Минулого року участь у заході взяли близько трьох тисяч мешканців міста та області.

– “Наука єднає Україну!” –  це гасло проекту, яке об’єднує науковців, дослідників, студентів та школярів з усіх куточків України та з-за кордону, – розповіла координатор проекту Христина Білінська. – Метою проекту є популяризація науки серед молоді та розвиток новітньої наукової еліти в Україні. У рамках проекту кожен охочий зможе поекспериментувати в  імпровізованій лабораторії, відчути себе дослідником  та поспілкуватися з науковцями.

Долучитися до заходу може будь-хто. Організатори запевняють: буде цікаво!

Готуємо кілька десятків цікавих дослідів з фізики, хімії, біології, – розповіла Христина. – Це і запалення міні-вулкану, і приборкання блискавки, і зображення оптичної ілюзії. Але  це далеко не все, що чекає учасників та гостей проекту «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні».

Довідково:  У вересні 2013 року Заходи у  рамках проекту «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» відбулися у п’яти містах України: Львів, Тернопіль, Київ, Луганськ та Харків. За підрахунками, участь у них взяли близько 16 тисяч юних дослідників та члени їх родин. Рекордна кількість учасників зафіксована у Харкові: на завершальному етапі естафети у першій столиці України свої сили спробували близько 7 000 городян різного віку.

Проект проходить за підтримки Фонду «Освіта для Демократії» в рамках програми «Перетворення в Регіоні – RITA» Польско-Американського Фонду Свободи та програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Коментарі вимкнені.