У Тернополі перевірили якість води

Фахівці Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб перевірили воду і радіаційний фон в Тернопільській громаді.

Повідомляється, що радіаційний фон  в межах норми, а вода відповідає усім санітарно-хімічним показникам. Про це йдеться на сайті Тернопільської міської ради.

Станом на 01 березня 2022 року, о 9:00 год, показник радіаційного фону становив від 10 – 14 мкР/год (при пороговому значенні 32 мкР/год).

Також, на сьогодні не зафіксовано перевищень мікробіологічних та санітарно-хімічних показників, а вода відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»

Нагадаємо, у зв’язку із введенням воєнного стану на території України та з метою забезпечення функціонування сфери охорони здоров’я в особливий період на базі ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» та відокремлених структурних підрозділів сформовані та щоденно працюють групи оперативного реагування, що здійснюють моніторинг радіаційного фону в 10 контрольних точках на території області тричі на добу, а також щоденний моніторинг якості та безпечності води питної, що подається населенню.

Коментарі вимкнені.