У Тернополі підприємці скасували мітинг через ситуацію в країні

Анонсований на сьогодні мітинг під стінами Тернопільської ОДА відміняється. Таке рішення прийняли організатори протесту.

Підприємці розуміють, що за останню добу Держава опинилася перед черговим викликом у зв’язку із посиленням збройної агресії проти України з боку РФ – і на порядку денному сьогодні вкрай важливе питання щодо національної безпеки, і саме на ньому сьогодні має бути зосереджено максимум уваги. При цьому закликаємо, щоб під час розгляду питання стосовно введення в Україні воєнного стану, керівництво країни та відповідних відомств зосередило зусилля і на визволенні екіпажів українських кораблів та наданні меддопомоги пораненим українським морякам.

У Тернополі сьогодні відбудеться тільки зустріч лідерів громадських організацій підприємців у вузькому форматі – спільне звернення щодо ситуації у сфері малого та середнього бізнесу та вимоги до органів центральної влади, зокрема щодо розгляду законопроектів № 5711, № 6489, № 7326 – буде передане Голові Тернопільської ОДА. Знаємо, що і колеги з інших регіонів України вирішили вчинити аналогічним чином.

Зараз Україна потребує єдності та толерантності. У важкий час підприємці не дозволять собі додатково нагнітати внутрішню агресію. Але свої права будемо відстоювати в рамках чинного законодавства, – йдеться у заяві.

Коментарі вимкнені.