Відбулося судове засідання у справі Віталія Гнатишина, якого вбили біля клубу Allure

В Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області 22 листопада 2018 року відбулося судове засідання у справі вбивства 20-річного Віталія Гнатишина біля клубу  Allure. Головуючий суддя – Юрій Ігорович Дзюбановський. На судовому засіданні зачитали обвинувальний акт, – повідомляє прес-служба суду.

Сергію Терендеху інкримінують ч. 2 статті 296 КК України – хуліганство скоєне групою осіб та ч 2. статті 121  –  умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть.

Володимиру Біляшевичу – ч.1 статті 129 – погроза вбивством, ч. 4 статті 296 – хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї та ч. 1 статті 263 – носіння вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.

Під час судового засідання почали дослідження речових доказів, зокрема, переглянули відео з двох камер. Оскільки для перегляду відео з третьої камери в суді не було відповідного програмного забезпечення, то прокурор попросив про перерву судового розгляду. Наступне судове засідання призначили на 12 грудня 2018 р.  А для Сергія Терендеха обрали міру запобіжного заходу – під вартою до 19 січня 2019 року.

Нагадаємо, вночі 30 червня біля нічного клубу Allure. Віталія Гнатишина кілька разів вдарили в голову. Віталій якраз святкував свій день народження. З діагнозом клінічна смерть забрали в лікарню. За його життя боролись в Тернопільській міській лікарні №2. Друзі та рідні збирали кошти на лікування, та, на жаль, життя хлопця врятувати не вдалося. Віталій Гнатишин помер ввечері, 8 липня.

Коментарі вимкнені.