У Тернополі побував Дід Мороз на дідомобілі

Український Дід Мороз за одним з наймасштабніших проектів Укрпошти «Пошта Українського Діда Мороза» продовжує свою подорож містами України, яку розпочав 18 грудня на Київському Головпоштамті.

На своєму дідомобілі Дід Мороз вже відвідав і об’єднав багато міст України – Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця та Одеса. На шляху лишається ще 12 міст.

У всіх містах, які відвідує Дід Мороз, на святі з театралізованою шоу-програмою за участю казкових героїв присутні багато дітей, серед яких вихованці дитячих будинків, діти наших захисників і волонтерів. До кожного наступного міста головний герой зимових свят привозить послання від діточок з попереднього місця чарівного дійства. У таких листах – побажання щастя, миру, злагоди, удачі та любові.

Крім того, за участю дітей, Діда Мороза та його помічників, а також керівництва підприємства відбувається урочиста процедура спецпогашення «Власної марки» «Пошта Українського Діда Мороза».

«Укрпошта рада вітати дітей з новорічними святами, а Український Дід Мороз в цьому дуже допомагає. З міста до міста, дітям від дітей він несе святкові листи з найтеплішими та найщирішими побажаннями, до яких приєднуються усі поштарі країни. Діти – це наше майбутнє, тому потрібно заохочувати їхнє прагнення до краси та віру в дива», – відзначає очільник Укрпошти Ігор Ткачук.

У кожному місті нашої країни, яке відвідує Український Дід Мороз за проектом Укрпошти, маленькі гості свята мають нагоду особисто поспілкуватися з головним зимовим героєм, посидіти у нього на колінах та загадати найпотаємніші бажання, а також отримати солодкі подарунки. Без уваги не лишається ніхто!

Окрім того, працює і поштова резиденція Діда Мороза, куди усі охочі можуть написати листа з проханнями та побажаннями (адреса для листування: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22). Наклеївши поштову марку на конверт, необхідно покласти листа в поштову скриньку або відправити його в одному з відділень Укрпошти по всій країні. На листи, де вказано зворотну адресу, поштові ельфи обов’язково дадуть відповідь.

Український Дід Мороз та Укрпошта ласкаво запрошують усіх дітлахів разом з батьками відвідати новорічні ялинки у Поштамтах українських міст та отримати незабутні враження на весь рік.

Коментарі вимкнені.