У Тернополі помер доцент ТНЕУ

Ректорат, профспілковий комітет, професорсько-викладацький колектив факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету глибоко сумують з приводу смерті доцента кафедри аудиту, ревізії та контролінгу Володимира Михайловича Глуха і висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям. Низько схиляємо голову перед його відходом у вічність. Ми завжди будемо пам’ятати людину, яку ми поважали за доброзичливість та людяність.

Володимир Михайлович народився 15 січня 1942 року в с. Липники Чортківського району Тернопільської області

В 1964 році закінчив Львівський торгово-економічний інститут. Одержав спеціальність бухгалтера-економіста. За направленням працював на різних посадах Одеської облспоживспілки. Потім за власним бажанням переїхав на Тернопільщину, де з 1967 по 1970 рік працював викладачем Тернопільського кооперативного технікуму, а з 1971 року – викладачем Тернопільського фінансово-економічного інституту.

У червні 1978 року закінчив аспірантуру Київського інституту народного господарства. У грудні 1978 року захистив кандидатську дисертацію та продовжував працювати в ТНЕУ на посаді доцента  кафедри  аудиту, ревізії та контролінгу по 31.08.2011 року.

Володимир Михайлович був чуйним наставником молоді, чудовою людиною, надійним товаришем. Його відзначала висока вимогливість до себе і до оточуючих. Володимир Михайлович користувався великою повагою серед студентів, колег, друзів і знайомих. Смерть обірвала його життєвий шлях, не дала здійснити  великі плани та задуми.

Коментарі вимкнені.