У Тернополі пройде турнір з козацького багатоборства

Обласний турнір з козацького багатоборства відбудеться у Тернополі. Пройде захід 13 вересня на літній естраді парку імені Тараса Шевченка. Урочиста церемонія відкриття та початок змагань о 12 годині.

Участь у турнірі візьмуть представники усіх районів області. У складі кожної з команд виступатиме по двоє учасників, що демонструватимуть свою силу та витривалість у таких вправах, як «Чумаки», коли потрібно буде завантажити на віз мішки вагою 70, 80, 90, 100 кг, «Колода» з піднімання 70-кілограмової колоди, «Вправний каменяр», де треба на підвищення підняти камені вагою 70 кг, 80 кг, 90 кг, 100 кг. Також у програмі такі випробування як «Колесо» (перекинути максимальну кількість разів колесо вагою 260 кг за 1 хвилину 30 секунд, «Козацька вдача» (перетягування линви), «Піднімання 50-кілограмової гирі на час», «Перетягування автомобіля», «Армспорт».

У ході турніру з козацького багатоборства планується проведення показових виступів спортсменів, творчих колективів, козацьких забав.

Організатори заходу – департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Джерело: oblsport.te.ua

Коментарі вимкнені.