У Тернополі проведуть наймасштабнішу благодійну акцію

Наймасштабнішу благодійну акцію “Діти-сироти – в гостях у Миколая” взялись організовувати благодійний фонд “Майбутнє сиріт”, громадське об’єднання “Файне місто” та Тернопільська міська рада.

За словами організаторів близько 140 сиріт з Тернополя та області зберуть в Українському домі “Перемога”, в якому для учасників буде організований концерт. Окрім святкової програми волонтери проекту навчатимуть дітей як зробити подарунок власноруч. Частину листівок, які виготовлять діти-сироти, надішлють дітям з партнерської організації у Великобританії.

Також організатори планують кожному учаснику сформувати пакет з необхідних речей (шкарпетки, засоби гігієни, канцелярські товари та ін.). Долучитись до купівлі речей зможе кожен охочий. Волонтери роздаватимуть листівки у супермаркетах міста з переліком необхідних товарів. Бажаючі можуть купити щось із переліку та залишити у спеціальному акційному візку. Далі волонтери сортуватимуть придбані речі та формуватимуть подарунки.

Основною ідеєю проекту є те, що Миколай не ходить традиційно по дитячим будинкам, а діти самі прийдуть до Миколая в гості. Вихованці сиротинців зможуть не лише побачити, як роблять подарунки, але й самі долучаться до цього чарівного процесу. А завдяки об’єднанню зусиль благодійного фонду, громадської організації, міської влади та пересічних тернополян – жодна дитина не залишиться без уваги!

 

Максим ЧЕРКАШИН

Коментарі вимкнені.