У Тернополі розшукуються спеціалісти на роботу у Фонд державного майна

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: провідного спеціаліста відділу оцінки державного майна, провідного спеціаліста відділу корпоративного управління.

До участі в конкурсі допускаються особи, які: є громадянами України; вільно володіють державною мовою; мають повну вищу освіту відповідно до економічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року, та/або в інших сферах не менше, як 2 роки, володіють основними навиками роботи на комп’ютері.

Кваліфікаційними вимогами до провідного спеціаліста оцінки державного майна є: повна вища освіта відповідно до економічного спрямування та/або наявність чинного кваліфікаційного свідоцтва оцінювача (кваліфікаційний документ оцінювача).

Документи приймаються до 19.07.2012 та подаються за адресою: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 11.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою регіонального відділення, та телефоном (0352) 52-66-87.

Коментарі вимкнені.