У Тернополі шукають представників “Богдану”

Відома тернопільська письменниця, дослідниця та революціонерка Лілія Мусіхіна пропонує усім бажаючим долучитися до поширення вічного, мудрого та доброго та водночас покращити своє матеріальне становище. Зокрема, повідомляє, що видавництво «Навчальна книга – Богдан» оголошує набір афіліатів для поширення та реалізації своїх книг.

В чому полягає суть роботи?

Ви берете у нас під реалізацію книги з ДУЖЕ ВЕЛИКОЮ знижкою і реалізовуєте їх так, як вважаєте за потрібне. Врахуйте, що зараз – літо, а отже сезон різноманітних фестів, етнофестів тощо. Таким чином ви можете не просто класно відпочити, поспілкуватися з друзями, але й підзаробити. Восени (ще одна підказка для майбутнього афіліата) дуже гостро стоїть питання закупівлі зошитів із друкованою основою, посібників і под. Уявіть, коли ви з такою пропозицією прийдете у сільську чи районну школу, де взагалі немає книжкового магазина. Хороший виторг гарантовано. Таких підказок надамо ще чимало.

Що від вас вимагається?

Комунікабельність, бажання подорожувати і знаходити друзів, прагнення фінансової незалежності. А головне – любов до книги і бажання зробити світ кращим.

Звертайтесь!

Зателефонувавши за номером (0352) 28-74-89, (067) 350-18-70, (066) 727-17-62, ви можете уточнити всі деталі. Дякуємо!

Наш сайт – http://www.bohdan-books.com/

Коментарі вимкнені.