У Тернополі шукають безробітних, які хочуть вчитися

У Тернополі шукають безробітних, які хочуть вчитися. Тернопільський обласний центр зайнятості повідомляє про проведення додаткового відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання в 2016 році.

 У відборі мають право приймати участь професійно-технічні та вищі навчальні заклади, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання.

Прогнозована кількість слухачів з числа безробітних – 70 осіб, зокрема тих, які потребуватимуть місць для проживання – 35 осіб.

Орієнтований перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими проводиться відбір навчальних закладів, додається.

Пропозиції щодо участі у відборі приймаються з 8 год. 6 квітня 2016 до 8 год. 30 хв. 20 квітня 2016 року за адресою 46010, м. Тернопіль, вул. Текстильна 1б, Будинок праці, 4 поверх, каб. 406, контактний телефон (0352) 43-49-18, 52-55-57.

Для участі у відборі навчальні заклади подають пропозиції про участь у відборі разом з такими документами:

1. Копію ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг за заявленою окремою професією (спеціальністю, напрямом або галуззю знань), копію сертифіката про акредитацію навчального закладу (спеціальності) і додатка до нього чи у разі наявності — копію свідоцтва про атестацію з додатками.

2. Кошториси витрат на професійне навчання за окремими професіями (спеціальностями, напрямами або галузями знань), складені відповідно до Порядку надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України від 23 липня 2010 року № 736/902/758, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 листопада 2010 року за № 1196/18491, для прогнозованої кількості слухачів у групі 25 осіб.

3. Інформацію про наявність гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів, умови проживання та їх відповідність санітарним нормам, встановленим законодавством.

4. Кошторис витрат на проживання одного слухача на добу (за наявності  гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів), складений відповідно до законодавства.

5. Інформацію про наявність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення (кабінетів, лабораторій, навчальних майстерень, їх обладнання, комплексного методичного забезпечення навчального процесу, педагогічних кадрів, які будуть здійснювати професійне навчання безробітних, із зазначенням їх складу), баз для проведення виробничої практики.

Документи вкладаються в окремий конверт, який запечатується, скріплюється печаткою навчального закладу та надсилається або подається до Тернопільського обласного центру зайнятості з написом: «На відбір навчальних закладів».

Навчальні заклади – учасники відбору до закінчення зазначеного в оголошенні строку подачі пропозицій про участь у відборі та до дати засідання Комісії мають право замінити, відкликати ці документи або внести до них зміни.

Критеріями прийнятності навчальних закладів – претендентів на участь у відборі – є подання всіх документів, визначених пунктами 1-5 цього оголошення, відповідність матеріально-технічного, навчально-методичного та кадрового забезпечення для здійснення повного виконання робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, умов проживання у гуртожитку (за наявності гуртожитку або місць для забезпечення проживання безробітних у гуртожитках інших навчальних закладів) вимогам законодавства.

Засідання Комісії з відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання щодо розкриття конвертів з пропозиціями навчальних закладів та прийняття рішення про допущення до участі у відборі або відхилення поданих пропозицій відбудеться 20 квітня 2016 року о 10.00 за адресою: 46010, м. Тернопіль, вул. Текстильна 1-б, Будинок праці, 5 поверх, каб. 501.

У першому етапі, при розкритті конвертів з пропозиціями, можуть бути присутні представники навчальних закладів, що подали пропозиції про участь у відборі.

Орієнтовний перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань) за якими організовуватиметься професійне навчання безробітних в 2016 році
Підготовка та перепідготовка за робітничими професіями:
Водій автотранспортних засобів кат. С1, С
Електромонтер з експлуатації розподільних мереж
Кравець
Продавець продовольчих товарів
 
Підвищення кваліфікації за робітничими професіями:
Водій автотранспортних засобів кат. Д1, Д
Водій автотранспортних засобів кат. С1Е, СЕ, Д1Е, ДЕ

Коментарі вимкнені.