У Тернополі сьогодні можливо все: і затори, і надзвичайні ситуації

затор пробка ТернопільДо Тернополя їде один з найавторитетніших донецьких політиків –  Борис Колесніков. Він вважається найбільш впливовим членом Партії регіонів. Тому місцева влада прикладе чимало зусиль, щоб у Файному місті було все спокійно.

Поважний чиновник з Києва приїде головувати на виїзному засіданні  комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку.

Учасники засідання розглянуть питання функціонування інфраструктури Тернопільської області та основні проблемні питання, стан фінансування на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг та преспективи подальшого розвитку дорожньої галузі. Крім цього, під час виїзного засідання комітету будуть підняті питання про оптимізацію руху поїздів та заходи щодо забезпечення якісними та в достатній кількості послугами із залізничних перевезень, питання щодо забезпечення пасажирських перевезень на території Тернопільської області, а також учасники засідання обговорять перспективи розвитку авіаційної діяльності на території Тернопільської області.

Коментарі вимкнені.