У Тернополі спалили автомобіль активіста Майдану за протидію владі

Сталось це 3 січня. Як повідомляє прес-служба ВО “Свободи”, невідомі спалили автомобіль члена Тернопільської міської організації ВО «Свобода», депутата Тернопільської міської ради, голови спеціальної депутатської комісії із захисту громадянських прав членів тернопільської територіальної громади Богдана Попадина, який ставав на захист учасників Євромайдану, котрі перебували під слідством, зокрема, днями активно намагався визволити безпідставно арештованого свободівця Маряна Кобзура з клопотанням взяття ув’язненого на поруки, крім того Богадан Попадин брав участь в акціях протесту, неодноразово виступав на сесіях Тернопільської міської ради проти свавілля діючого режиму.

«Я живу у багатоповерхівці, біля неї автомобіль ніколи не паркую, а залишаю його на ночівлю у знайомих людей, котрі живуть неподалік у власному будинку. 3 січня приблизно о 19.15 я, як завжди поставив у них на подвір’ї свій «Mercedes» і пішов додому. Десь за годину після того – о 20.15,  до мене зателефонували стурбовані господарі і повідомили, що мій автомобіль у їхньому дворі горить. Я одразу ж прибіг туди, ми гасили полум’я водою, потім уже нам допомогли пожежники, які приїхали за викликом. Наразі авто забрали на експертизу. За реакцією експертів, які на місці з’ясовували причину загоряння, я зрозумів, що автомобіль наче був облитий дизпаливом».  – розповідає Богдан Попадин.

«Через те, що вся Україна повстала проти діючої влади, по всій державі проходять репресії. Зараз ці репресії уже дійшли до Тернопільщини. Недавно без вагомих причин міліція арештувала активного майданівця – свободівця Маряна Кобзура, вчора спалили автомобіль Богдана Попадина, який доказував незаконність дій правоохоронців щодо учасників акцій протесту, зараз політичний тиск чинять і на мою сім’ю. І те, що спалили автомобіль Богдана Попадина, як розуміємо, ймовірно, не випадковість, адже саме автомобілі багатьох активістів майдану, людей, які протистоять Януковичу і його прибічникам, палили у різних містах України. Нас постійно залякують, але українці – народ, який не знає, що таке страх. Разом ми вистоїмо до кінця». – відзначає голова Тернопільської міської організації ВО «Свобода» Роман Навроцький.

-1 thoughts on “У Тернополі спалили автомобіль активіста Майдану за протидію владі

  • 13:46 | 5.01.2014 о 13:46
    Permalink

    Режим точно боїться!

Коментарі вимкнені.