У Тернополі стартує Медіашкола “Чесні вибори”

1 жовтня о 18.00 в офісі громадського об’єднання “Файне місто” за адресою проспект Степана Бандери 15 (приміщення центрального стадіону) відбудеться відкриття громадського навчального проекту Медіашкола “Чесні вибори”, унікального освітнього проекту для молоді, що допомагає набути навиків журналіста, блогера та медіа-активіста.

На презентації школи виступлять ініціатори проекту Іван Омелян, який є координатором Громадського руху “Чесно” в Тернопільській області, а також активісти Молодіжного об’єднання “Файне місто.

Особливістю цього освітнього проекту має стати поєднання практики та теорії, оскільки з оголошених 10 занять половина буде практичними. В рамках проекту учасники зустрінуться з журналістами, редакторами, медіа менеджерами та громадськими активістами. Родзинкою ж проекту стане участь всіх медіа школярів в передвиборчому процесі в ролі спостерігачів, блогерів та журналістів, що слідкуватимуть за дотриманням виборчого законодавства та доброчесністю кандидатів!

За коментарями звертатись до координатора Громадського руху “Чесно” в Тернопільській області Омеляна Івана

Тел. 0983765883

emailomeljanivan@gmail.com

Кампанія «Чесна Рада» реалізується коаліцією учасників Руху ЧЕСНО – громадськими організаціями Інститут Медіа Права, Інтерньюз-Україна, Центр UA, Фонд «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва – у партнерстві з IFES-Україна. Всі результати дослідження кандидатів у народні депутати України буде представлено на офіційному сайті Руху  – www.chesno.org

Коментарі вимкнені.