У Тернополі торгуватимуть… роботою

Для молоді Тернополя Міжнародна організація AIESEC спільно з Тернопільською міською радою проведуть “День кар’єри”. За словами організаторів протягом одного дня компанії матимуть можливість презентувати свої вакансії та безпосередньо поспілкуватись зі студентами старших курсів та молодими спеціалістами.

Крім презентацій вільних робочих місць компанії представлятимуть власну діяльність, а молодь зможе пройти спеціальні тренінги, які допоможуть їм з пошуком роботи.

“Ми підтримуємо даний проект, оскільки він дозволяє створити майданчик для прямого спілкування між потенційним працівником та роботодавцем. Важливою перевагою заходу є те, що молодь навчатимуть як правильно писати резюме та проходити співбесіду, чого, на жаль, не вчать у ВУЗах.” – сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Захід пройде в Українському домі «Перемога» 31 березня 2012 року.

 

Проект «Ярмарка вакансій» проводиться у більшості із 110 країн, де представлена організація AIESEC. В Україні цей проект з 1994 року неодноразово проводився у таких містах як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Донецьк, Дніпропетровськ та інших. Щороку участь у даному проекті беруть більш ніж 100 000 молодих людей у всьому світі. В Тернополі «Дні кар’єри» проводяться вдруге.

 

Коментарі вимкнені.